דלג לתוכן דלג לפוטר
X

מה תרצו לדעת?

  אודותינו

  מי אנחנו

  חנות/ אתר מיכאל’ס היא תוצר של שילוב כוחות. שילוב של עשרות שנות ידע וניסיון בתחום מוצרי איכות לפינוק אישי וכמתנות. מיכאל האיש (אבא שלי עליו השלום) עסק עשרות שנים בממכר מתנות ומוצרי פינוק וחפצי נוי. עוד מימי ילדותי בחופשים נלוויתי אליו ותמיד הוקסמתי מהמוצרים היפים ומהחנויות המעניינות. בחלוף השנים הפכתי את חווית הילדות למקצוע ולפני כשני עשורים השתלבתי בתחום היפה והמשמח הזה של מוצרי פינוק ומתנות. בהמשך בשנת 2008 עשינו עוד צעד ושילבנו בעסק את  “לגבר” שהיה בית העסק הראשון בישראל (נוסד ב-1985) למוצרי עור ומתנות בעיקר לגברים. כך אנחנו פה היום מציעים לכם אוסף מוקפד של מגוון מוצרים ממשיכים בגאוווה עשרות שנות ידע וניסיון.

  מה אנחנו מוכרים

  באנו להציע ללקוחותינו מגוון של מוצרים שאפשר לחיות עד 120 בלי לדעת שהם בכלל קיימים. אבל, החיים איתם הרבה יותר יפים ומשמחים.
  אצלנו נמצא מוצרים אישיים כשעונים ממיטב היצרנים, מוצרי עורי עור שונים, מוצרים לפינוק אישי כמו חפיצים אלקטרוניים, מכשירי עיסוי למיניהם, מגוון מוצרי יודאיקה,  עטים יוקרתיים, מוצרי נוי ואווירה לבית ואפילו אומנות ישראלית עכשווית. כמו כן ניתן למצוא אצלנו גם מגוון אביזרי משרד מהודרים הן לשימוש והן לנוי ואוירה ועוד ליינים וקולקציות שימחו את העין ואת הלב. המגוון בחנויות שלנו מתעדכן ממש כל הזמן וזאת בזכות הקשרים שלנו המבוססים והאיתנים עם מיטב היצרנים והמעצבים בארץ ובחו”ל.
  בנוסף ומעבר למוצרים עצמם ניתן באמצעותנו לקבל גם את תוספת הנגיעה האישית, נבצע עבורכם חריטות והטבעות אישיות על המוצרים לפי הצורך, וכמובן שכל מוצר יקבל אריזת מתנה(חינם) ברמה גבוהה לפי בקשת הלקוחות.

  ה אני מאמין שלנו

  כמו כל בעל עסק באנו למכור. עם זאת ה”למכור” הוא לא העיקר. אנחנו רואים בלקוחות שלנו כסוג של השקעה, השקעה לטווח ארוך. רוצים לראות אתכם (לקוחותינו) חוזרים שמחים וטובי לב שוב ושוב לרכישות נוספות ואפילו להפוך את הלקוחות שלנו לשגרירים של המלצות טובות. לכן שביעות הרצון של הלקוח מהמוצר האיכותי, המחיר הסביר והשירות המעולה הם המוטו של העסק. על כן כמדיניות אנחנו לא מתפשרים על טיב המוצרים אותם אנחנו מציעים לכם על המדף בחנויות וכאן באתר. בנוסף וכאמור אנחנו משתדלים להציע ללקוחותינו את המחיר הכי הוגן ונח. מעל לכל הכי הכי חשוב לנו הוא  השירות ללקוח, אנחנו עושים כל מאמץ לתת ללקוחות שלנו שירות ברמה הגבוהה ביותר האפשרית, הן בשעת הקניה וגם אחריה. כמו שהוזכר לעיל הלקוחות הם הנכס בו אנו משקיעים ונעשה הכל להבטיח את שביעות רצונם המלאה. אנחנו אוהבים את הלקוחות שלנו שמחים ומרוצים.
  כאן לשירותכם תמיד,
  מאיר רון [email protected]

  ×

  כהטבה מיוחדת ללקוחות שבחרו לקנות אצלנו, אנחנו מציעים לך ליהנות מקורסי האונליין מבית שחמט ישראל
  ב-40% הנחה

  דילוג לתוכן